חלון בלגי

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

מה זה חלון בלגי?

חלון בלגי מגיע עם מסגרת דקה ומעוצבת המקנה להם מראה אסתטי וייחודי מתאים לחללים מודרניים. חלון בלגי מעניק  יתרונות רבים.  ביניהם: חלון עמיד וחזק מפני נזקי מזג אוויר ואקלים, שומר על מראה יפה לאורך שנים. אלומיניום אינו מחליד ולכן התחזוקה קלה , המסגרת של החלון דקה ומעוצבת ומעניקה מראה עדין ועיצובי לחלל, ניתן לעצב מגוון רחב של חלוקה פנימיות ועיצובים לפי דרישה. בנוסף, על מנת לקבל עיצוב ייחודי ניתן לשלב עם חלונות בלגיים חומרי גלם שונים כמו זכוכית שקופה, זכוכית חלבית וידיות בסגנון רטרו.

הגיע הרגע בשנה והחלתם לעבור לדירה חדשה, אתם בזמן שיפוצים, או שאתם בדיוק בזמן הרחבת הדירה. חלק מהמשימות שיהיה עליכם לתכנן ולבצע הן לבחור ולעצב חלונות חדשים (או שאולי כבר בחרתם ואתם יודעים שאתם רוצים חלון בלגי לדירה) שישדרגו ויעניקו את המראה המעוצב של החלל כולו. 

כיום, יש מגוון רחב של סוגים ועיצובים של חלונות בלגים במגוון צורות, צבעים ועיצובים בסגנון מודרני, בסגנון קלאסי מותאמים לפי בחירתכם האישית.

כיום מקובל לעצב חלונות לבתים ומשרדים עם חלונות מפרופיל בלגי מכיוון שהם נגישים מבחינת המחיר שלהם, נוח לנקות אותם והתחזוקה שלהם קלה.

ייחודו של החלון הבלגי

לפני כ 100 שנה, במקור היו מייצרים פרופילים בלגיים מברזל, אולם כיום, הכל מיוצר מאלומיניום, בעיקר בגלל שאינו מחליד והמחיר הזול יחסית לברזל. כיום השימוש בחלון בלגי נפוץ בעיקר אודות העיצוב המינימליסטי של הפרופילים – ברוחב שבדרך כלל לא עולה על 40 מ"מ.

חלון בלגי אפור לבית או למשרד
חלון בלגי לבית

מה המחיר של חלון בלגי?

מחיר חלון בלגי הוא נושא מאד יחסי ומשתנה, אם אתם מעוניינים בשיפוץ דירה או שאתם בדיוק בונים בית חדש ורוצים לתכנן ולעצב את כל החלונות בבית. 
סוגיית קביעת תמחור החלונות משתנה בהתאם לאנשי המקצוע שבחרתם.
אם מדובר באדריכל, מעצב פנים, קבלן שיפוצים או כל איש המקצוע אחר שקובע את מחיר חלון בלגי לבית שלכם בהתאם לשטח וגודל החלל, מומלץ לפנות אליי לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות.

ניתן לשלוח לי באמצעות ווצאפ, תמונות של דוגמא נבחרת ומידות הפתחים ואשלח הצעת מחיר, ללא כל התחייבות מצדכם. המחיר של חלון בלגי נקבע בהתאם לכמות החומר גלם המתבקשת בחלל, לפי העיצובים הנבחרים וכן לפי גוון טעמכם האישי. התמחור משתנה גם בהתאם לשילובים של חומרי גלם נוספים וכמובן בהתאם לזמן העבודה ולתכנון וביצוע שהושקעו בפועל.

חלון בלגי למטבח – עיצוב עדין ומודרני

הבחירה בפרופיל בלגי למטבח מהווה השלמה למראה מטבח בעיצוב מינימליסטי ומודרני. בחלונות בלגיים למטבח, עם מפתח גדול יחסית, לחלונות חדי שינה, ניתן לשלב כנפיים עם פתיחה רגילה, וליצור חלוקה פנימית בחלון, המאפשרת לכנפים להיפתח פנימה מבלי ליצור בעיה של מקום. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

* לא מבצעים תיקונים

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

ביצוע כל עבודות אלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

עשרות ממליצים מרוצים על מ.ב אלומיניום!

חדשות