שילוט אלומיניום

כיצד האלומיניום הפך לפופולארי בעולם השילוט?

השימוש באלומיניום כחומר גלם לעיצוב וייצור שלטים, מקבל תאוצה בשנים האחרונות. הפופולריות של השימוש בשלטים מאלומיניום, הן לשילוט פנים והן לשילוט חוץ נובע מכמה סיבות. הנה העיקריות שבנם:

יכולות עיצוב מתקדמות

טכנולוגיות עיבוד מתכת בכלל ואלומניום בפרט, בשנים האחרונות מאפשרות גמישות רבה באפשרויות עיצוב השילוט. חיתוך לייזר, חיתוך CNC, חריטה, סובלימציה, כיפוף ועוד, מאפשרים עיצוב שלטים באינסוף אפשרויות לעיצוב משרדים, מעליות, לובי כניסה לבניין ועוד. שלטי אלומיניום יכולים לבוא כאותיות תלת מימד, או כתשתית לחומר אחר – כגון מדבקות ויניל, או שלטי הכוונה בשילוב תאורה. במידה ואנו מעוניינים להשתמש באלומיניום רק כבסיס לאותיות מודבקות, ניתן להשתמש בהדפסת UV, המאפשרת להדפיס ישירות על גבי המשטח (ללא צורך להדפיס על גבי שקף או מדבקה ורק אח"כ להדיבק אותה למשטח). 

תכונות חומר הגלם

האלומיניום ידוע כמתכת חזקה, קלת משקל, גמישה באופן יחסי וקלה מאד לעיבוד. בנוסף, לאלומיניום עמידות גבוהה מאוד בפני נזקי מזג אוויר, לרבות שמש, גשם חמצון ולחות ושמירה על המראה, ללא קורוזיה, למשך שנים רבות. תכונות אלו, מאפשרות שימוש באלומיניום לשילוט חוץ, על חזיתות בניינים לצד שימוש בשילוט פנים. גם מחירו הזול יחסית של האלומיניום, מהווה יתרון גדול לשימוש בו. חיתוך צורני של האלומיניום מתבצע על ידי מכונת CNC  בעלת משטח בגודל של 122*244 ס"מ.

שימושים לדוגמא בשלטי אלומיניום

שילוט אותיות תלת מימד מאלומיניום

אחד מהשימושים הנפוצים לשילוט אלומיניום הוא באמצעות אותיות תלת מימד. מדובר באלומיניום הנחתך בהתאמה אישית, כאותיות בודדות או מחוברות אחת לשניה שיוצרות אפקט מודרני ומרשים במיוחד. ניתן לחבר אותיות תלת מימד לקיר באופן "מרחף" כך שיש  מרווח בין הקיר לשילוט וניתן גם להצמידם לקיר – הכל בהתאם לאפקט המבוקש. שימוש עם אותיות תלת מימד, בשילוב תאורה ייעודית, ניתן לקבל אפקט של הצללה ועומק.שילוט אותיות בתלת מימד ניתן לראות פעמים רבות, בלובי הכניסה לבניין משרדים גדול, או בחלל הכניסה למשרדי החברה. המראה האלגנטי והמודרני, נפוץ במיוחד בחברות הייטק, בתי מלון, מסעדות, משרדי עורכי דין ובחברות המבקשות שלט בעל מראה יוקרתי ואלגנטי למבקרים ולעובדים גם יחד. מעבר לאותיות ניתן כמובן לחתוך כל צורה אחרת, כגון לוגו או דמות מבוקשת. את האלומיניום ניתן לשמור בצבעו המקורי או לצבוע בצבע בהתזה בכל גוון רצוי.

 

שלטי פוטו-מטאל אנודייז

פוטו-מטאל היא שיטת הדפסה בצריבה כימית על גבי משטח אלומיניום שעבר תהליך אנודייז בגוון כסף. תהליך הדפסה פןטו-מטאל נעשת ע"י צריבה כימית והחדרת הצבע לתוך האלומיניום. בתהליך זה נוצרת עמידות של האלומניום לעשרות שנים, גם בתנאי מזג-אוויר קשים. ניתן לקבל אנודייז בגוונים שונים והוא אינו נמחק עם מסירי צבע כגון טינר ולכן, ניתן לראות שימוש נרחב שלו בשילוט פנים וחוץ, לסימון מוצרי אלקטרוניקה, שילוט ברקוד ועוד. השימוש בשיטה זו מאפשרת לקבל שלט חלק עם עמידות גבוהה ביותר לשריטות, שפשוף, וכימיקלים וההדפסה על השילוט יכולה להיות עם ייצור סידרתי או הדפסת של מידע משתנה. במידה ואין דרישה להתקנה של השילוט בסביבה עם תנאים קשים,ניתן להסתפק גם בהדפסת משי 

 

למידע נוסף והזמנת שילוט היכנסו אל פורטל השלטים

שתפו אותנו

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן