סט כלי עבודה

סט כלי העבודה לשימוש בעבודות אלומיניום

בעבודות בניה או שיפוץ, מקובל מאוד השימוש באלומיניום. בין היתר, חומר הגלם הזה משמש בהתקנת סוגים חדשים של תריסים משלל מותגים, בהרכבה של מעקות, בהתקנה של חלונות, ויטרינות, דלתות הזזה, משקופים, פרגולות ועוד. בעבודות מהסוג הזה נדרשים כלי עבודה מצוינים. סט איכותי מאפשר להשיג תוצאות טובות ביותר, מביא לדיוק, איכות ואפילו מעלה את מהירות הביצוע.

אלומיניום נחשב לחומר גלם איכותי ונפוץ מזה שנים. עם זאת, בשנים האחרונות גדל מאוד השימוש בחומר גלם זה אפילו יותר. זה נובע מכך שמדובר במתכת קלת משקל יחסית, לא נוטה להחליד, ניתן לעבד אותה בקלות והיא זמינה במחיר נוח. שימוש בכלי עבודה איכותיים שאותם נסקור כאן מאפשר ביצוע של פירוקים, התקנות, הברגות, הלחמות וביצוע עיבוד של חלקי אלומיניום, פרזולים, פרופילים ועוד ועוד.

מברגה ומקדחה לאלומיניום

שני כלים שנחשבים למאוד שימושיים במגוון רחב של עבודות אלומיניום הם המברגה והמקדחה. ניתן לקנות סטים של הכלים הללו שמאפשרים לבצע עיבוד והתקנות בצורה מהירה וטובה. חשוב לשים לב שלא מדובר בכלים שמתאימים אך ורק לאלומיניום. לכן, כאשר מחליפים בין מקדחות או ביטים שונים, בחרו בפתרון המיטבי לטיפול במשטחי אלומיניום. אחרת, התוצאות עלולות להיות פחות טובות, הכלי עלול להינזק וחבל. שימוש בכלי המתאים ביותר יקנה תוצאות ממדרגה ראשונה. כך, ההברגות יישארו תקינות, הריקוע יישאר מבריק והביצוע יושלם ללא פשרות. טיפ – במידה ונחוץ לבצע קידוח רחב ועמוק, עדיף תחילה להשתמש במקדח קטן ובהדרגה להגדיל את הקידוח. בצורה כזאת השליטה בכלי מיטבית. בנוסף, היזהרו מביצוע הברגה חזקה מדי. לרוב, זה מיותר ועלול אף ליצור בעיות. במידה ומדובר בכלי שניתן לשליטה במהירות, התחילו במהירות לא גבוהה מדי והעלו לפי הצורך.

כלי חיתוך אלומיניום

במפעלים, ניתן לבצע עיבוד של אלומיניום וחיתוכו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת (למשל, על ידי לייזר). אולם כאשר נדרשים לבצע חיתוך של אלומיניום בזמן שיפוץ או התקנה, נהוג להשתמש בסט כלים אחר. לדוגמא, ישנם מגזרי אלומיניום, מסורי אלומיניום וקאטרים שמתגברים בקלות על המתכת וחותכים אותה במדויק. עם זאת, על מנת לבצע חיתוך מדויק ומהיר יותר, ניתן להשתמש גם במלטשת או מסור דיסק. לאחר ביצוע החיתוך ניתן לשייף את הקצוות לפי הצורך ולהשתמש בצבע או בלכה על מנת להשלים את הגימור.

כלי ריתוך ייעודיים לאלומיניום

איש מקצוע עשוי להידרש לביצוע ריתוך באלומיניום. מכיוון שמדובר יחסית במתכת רכה והרכבה הכימי והפיזיקלי שונה משל מתכות כבדות ומסיביות יותר, צריך לנקוט בשיטת ריתוך ייחודית. לא מדובר בהלחמה אלא שימוש ברתכת המבוססת על גז ארגון. ביצוע נכון ועם הכלי הנכון מקנה לחיבור איכות חלקה, לא מחוספסת וללא מראה "תפור". לצורך ביצוע עבודה מסוג זה צריך לבחור איש מקצוע בעל ניסיון בריתוך אלומיניום.

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן