קבלן אלומיניום

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

קבלן אלומיניום

עבודות אלומיניום הן חלק מכל פרויקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש – חלונות, תריסים, דלתות ומעקות, מייצרים היום בעיקר מאלומיניום. שמי בוריס מנשביץ ואני קבלן אלומיניום עם ניסיון של מעל 20 שנה, בביצוע של מאות פרוייקטים של אלומיניום בבית פרטיים, חברות ומוסדות.

קיימים קבלני אלומיניום רבים בישראל, ולכן נראה שקשה להחליט איך לבחור את קבלן האלומיניום הנכון עבור העבודה עבורך. 

אז איך לבחור קבלן אלומיניום?

מחיר הוא בוודאי גורם חשוב וקיימים פערים גדולים בין אחד לשני. פער המחיר נובע פעמים רבות מאיכות חומרי הגלם והגימור.

כל עבודת אלומיניום ניתן לבצע עם יותר מסוג אחד של יצרן פרופילי אלומיניום והפערים בינהם, נאמדים בעשרות אחוזים. את הנחיתות באיכות החומר של הפרופילים הזולים, רואים תוך 2-3 שנים מההרכבה. צירים שנשברים, מסילות שנתקעות, מנעולים שמחלידים וכו'.

דבר נוסף שמשפיע על מחיר ההצעה שתקבל מקבלן אלומיניום, מעבר להבדל בסוגי החומר הוא איכות העבודה וזמן ההספקה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים.

אם גם אתם מחפשים קבלן אלומיניום מקצועי, שיתן לכם שקט נפשי. חלונות ודלתות אלומיניום עשויים ברמה גבוהה ללא תקלות למשך לשנים רבות אני מזמין אותך להתקשר אליי 073-7833880 או להשאיר פרטים בדף צור קשר »

אני מספק ייעוץ והצעת מחיר מחייבת בכתב, ללא התחייבות. מוזמנים גם לצפות בתמונות עבודות אלומיניום לדוגמא או לקרוא עוד אודותי.

עבודות אלומיניום מחירים ועוד

תפקידם של קבלני אלומיניום

קבלני אלומיניום מתמחים בעבודות אלומיניום, עבודות בנייה, פירוק, הרכבה והתקנה של אלמנטים שונים עשויים אלומיניום בהתאם לדרישת הלקוחות הנמצאים לרוב בזמן בניה של בית, בזמן שיפוצים, עיצוב דירה או במעבר דירה.

קבלני אלומיניום צריכים להיות בעלי הכשרה מקצועית ורשומים ברשם הקבלנים הארצי, בזמן שיפוצים או בזמן פרויקט גדול של בניית בית חדש,  קבלן אלומיניום צריך להיות מנהל הפרויקט והוא האחראי הראשי לפקח, לבקר ולנהל את העבודה של העובדים מטעמו שמגיעים לתוצאה המקצועית ביותר.

איך בוחרים קבלן אלומיניום מקצועי ומיומן

מכיוון שמדובר בחומר גלם כה פופולארי שיש בו שימוש משמעותי בתעשיות רבות, יש כיום מגוון מפעלי אלומיניום וחברות תעשייתיות המציעות ייצור אלומיניום, וסוגים שונים של עבודות לכן חשוב להקפיד ולשים דגש על הדברים החשובים ולצרכים הפרטיים שלכם.

כמו בכל בחירת בעלי מקצוע גם בחירת קבלני אלומיניום במרכז כרוכה בסקר שוק קפדני ובדיקת מחירים הוגנת.

לפני שתבחרו קבלן אלומיניום עשו את כל הבדיקות הבסיסיות ובדקו באופן יסודי את כל מה שאפשר לדוגמא: המלצות מלקוחות, שירות לקוחות, שירות תיקונים במידת הצורך ויחס אישי.

חשוב לבדוק את סוג העבודות של קבלן אלומיניום אותם ביצע בשנים האחרונות, בדקו את שנות הניסיון בתחום האלומיניום , בדקו אם הוא רשום ברשם הקבלנים, בקשו לראות את ההכשרות ותעודות מקצוע, המלצות אישיות מפה לאוזן, בדיקת תיק עבודות, אחריות על עבודה והרכבה, בדיקת חוות דעת באתר שלו באינטרנט ובקשו תכנית עבודה הכוללת ביצוע והרכבה עם הצעת מחיר ראשונית.

פגישה מקצועית עם קבלן אלומיניום

אחרי שקיבלתם מספר המלצות ממכרים, ביצעתם סקר שוק ובדקתם את כל הנתונים המקצועיים של מספר קבלני אלומיניום במרכז, זה הזמן  להזמין אותם לפגישה אישית בבית שלכם או בכל מבנה שתחפצו להתרשמות מקצועית, ייעוץ אישי וחוות דעת על סוג העבודה המתבקשת.

חשוב מאד שהקבלן שתבחרו יבקר בחלל, יסקור את כולו יבין את החלל, יבין מהם הצרכים שלכם ומה צריך לייצר, לעצב או לתקן בבית שלכם.

כמו בכל תחום בחיים חשוב מאד שתהיה ביניכם כימיה אישית, אל תשכחו איש מקצוע זה יבלה אתכם תקופה ארוכה וחשוב שתהיה ביניכם אווירה טובה. 

לכן,  אין טוב ממראה עיניים מפגש אישי שתראו אם אתם באמת באותו ראש.

קבלו ייעוץ ראשוני ובקשו ממנו תכנית עבודה מקיפה הכוללת את כל הפרטים באופן יסודי, את רשימת האלמנטים המתבקשים, את המידות של האלמנטים, שעות העבודה, לוז מדויק, הצעת מחיר על חומרי הגלם, הצעת מחיר על ההרכבה והצעת מחיר עבודות אלומיניום קומפלט.

זכרו במידה והזמנתם לפגישה ראשונית קבלן אלומיניום למתן ייעוץ וחוות דעת מקצועית ראשונית הוא יכול לבקש מכם תשלום על ייעוץ מקצועי לכן בררו זאת מבעוד מועד, שלא תופתעו על דרישת תשלום במהלך הפגישה ביניכם.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן