חלונות ודלתות הזזה

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

חלונות ודלתות הזזה

בעידן המודרני קיימים אינספור דוגמאות ועיצובים של חלונות ודלתות הזזה שעליכם לבחור בזמן שיפוץ או מעבר דירה. הבחירה תלויה כמובן על פי טעם אישי והתקציב הכולל שלכם אבל היא כמובן תלויה בהמון פרמטרים ומשתנים נוספים כמו: שטח המבנה, צרכים, חומרי גלם שיש לבחור המתאימים באופן מדויק למבנה, אנשי מקצוע שיהיו אחראים על הפרויקט וביצוע הפרויקט בפועל, שעות עבודה ועוד מכלול משתנים המשפיעים על הבחירה הסופית. במאמר זה נסביר על דלתות וחלונות הזזה, מהם היתרונות שלהם, למה כדאי לבחור בהם, ואיזה סוג כדי לבחור למבנה ולחלל שלכם.

דלתות הזזה

מלבד מראה עיצובי נקי המעניק אווירה מודרנית לחלל, דלתות הזזה נוחות מאד לשימוש בהן והן מעניקות מפתח יציאה גדול ומראה נקי של החוץ.

מעצבי פנים ואדריכלים נוהגים לשלב אותן בפרויקטים רבים מכיוון שיש להן המון יתרונות מבחינת פונקציונליות לצד עיצוב מודרני.

את דלתות הזזה ניתן להתאים לפי עיצוב אישי ובחירה אישית לפי עיצוב, צבעים, טקסטורות ודוגמאות. אופן ההתקנה של דלתות הזזה )הנקראות גם כנפיים) קל ונוח, הן מעניקות ניצול מרבי של החלל. יש לשים לב שהפרופיל אלומיניום הנבחר, מתאים לשאת את משקל הכנף ואינו מהווה סיכון בטיחותי. 

דלתות הזזה חוסכות במקום ובגודל החלל,  אולם יש לשים לב שבכנפיים גדולות, משקל הכנף גדול ולכן יש להתאים מנגנון הסעה מתאים, שיאפשר הזזה קלה הצידה של הכנף, ללא מאמץ. קיימים מספר מנגנונים להזזה ופרופילים שונים, הבחירה בהם היא משיקול משקל כנף וקו עיצובי גם יחד.

חלונות הזזה

מעצבי פנים ואדריכלים אוהבים לשלב את חלונות ודלתות אלומיניום, בפרויקטים רבים מכיוון, שיש להם המון יתרונות מבחינת פונקציונליות, חיסכון במקום, מינימליסטיות ובמקביל עיצוב מודרני לחלל. חלונות הזזה מאלומינים הינם למעשה הפתרון הפופולרי ביותר בישראל. את חלונות ניתן להתאים לפי עיצוב, תקציב והתאמה  אישית. ניתן להתקין חלונות באופן קל ופשוט יחסית תוך ניצול מרבי של המפתחים ובשונה מפתיחה רגילה, אין שיקול של תכנון מקום לכנף.

לצד החסכון במקום, חלונות הזזה מעניקים מגוון פתרונות עיצוביים פונקציונליים, וניתן לקבלם בעוביים שונים, גוונים שונים ועם זכוכיות רגילות או כפולות, לבידוד תרמי ואקוסטי משופר.

קליל חלונות

חברת קליל היא החברה המובילה בישראל לייצור חלונות אלומיניום, מזה עשרות שנים וממוקמת בכרמיאל. קליל מציעה מגוון רחב פרופילים לחלונות הזזה בעיצובים שונים לפי סגנון וטעם אישי דוגמת: סגנון עיצוב מינימליסטי, חלון בלגי בסגנון כפרי ועיצוב קלאסי. הפרופילים עשויים מאלומיניום, הידוע ומוכר כחומר גלם איכותי עם יתרונות רבים כמו עמידות לאורך שנים, איטום ואל חלד. קליל חלונות אלומיניום מעניקים מראה עיצובי יפיפה לחלל ומתאים לכל סגנון, מגיע עם תו תקן ישראלי ועם אחריות. 

מחיר התקנה של דלתות או חלונות של קליל

מחיר התקנת דלתות או חלונות תלוי בפרמטרים רבים שיש לקחת אותם בחשבון מראש, כגון מידות המפתח, עיצוב נדרש, גוון, סוג זכוכית, סוג פתיחה ועוד.

שיקולים נוספים בהצעות המחיר, כולל גם  היקף הפרוייקט, מידת פשטות ההתקנה ושעות עבודה בפועל ולכן, אני מציע אפשרות לקבל הצעת מחיר, וייעוץ בפתרון מומלץ, ללא התחייבות.

כאיש מקצוע מומחה לביצוע והתקנה של דלתות או חלונות, נזה למעלה מ 20 שנה בישראל, ייצרתי והתקנתי עבודות אלומיניום, מול אנשים פרטיים או  אדריכלים ומעצב פנים. בעבודה עם קליל, ניתן לקבל תכנית עבור כל החלונות והדלתות והמלצה לפתרון נכון עם כל היתרונות שעליכם לדעת לפני שאתם בוחרים דלת כזו או אחרת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן