חלון קיפ

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

חלון קיפ

בין סוגי החלונות, אנחנו יכולים באמת לבחור את הסוג המתאים לנו ביותר. ייתכן שהסוג המתאים לנו ביותר יושפע ממספר גורמים – דוגמת חלל ומרחב הבית, טעמים עיצוביים, ומצבים פרקטיים שנתקלים בהם.

מה זה חלון קיפ?

חלון קיפ הוא חלון בעל ציר אנכי תחתון והמשמעות היא – שבניגוד לציר צידי בחלונות סטנדרטיים, הוא נפתח כלפי מעלה ולא לצד. חלון קיפ נפתח באמצעות הרמה שלו לאורך הציר והוא יכול להגיע בפתיחה פנימית או חיצונית.

מתי נשתמש בחלון קיפ?

אנו מעוניינים שהחלון יאפשר זרימה טובה של אויר ושל אור אל חלל הבית, אולם יחד עם זאת, מבלי לפגוע בפרטיות וזאת אחת מהסיבות שנרצה שחלון יוכל להיפתח כלפי מעלה ולא הצידה, במיוחד בחלונות לחדרי שירותים ואמבטיה. לעיתים נבחר בחלון קיפ בגלל אילוצי מקום – בעת שפתיחת חלון באופן "סטנדרטי", וצידי יכולה להוות הפרעה במרחב לדוגמא, החלונות נמצאים מעל הראש במיטה, או מעל אזור ישיבה ועדיין רוצים לפתוח אותם – כדי לאפשר אוורור. לחלון קיפ צורת פתיחה החסכונית מבחינת מרחב, ואינה תופסת מקום בחלל החדר כמו חלונות עם פתיחת כנף, למשל.

פתיחה רגילה, קיפ או דריי קיפ?

בין סוגי החלונות, אפשר למנות את החלון הרגיל – כן, זה שנע על צירו ונפתח לתוך או מחוץ לחלל הבית. את חלון הקיפ, כן, זה שכותרת המאמר קרויה על שמו, וחלון דריי קיפ, כן זה שמשלב את כל השלושה.
מה שיפה בחלונות דריי קיפ, שבניגוד לחלון "רגיל", או לחלונות קיפ "רגילים" – הוא משלב את כל השלושה.
דריי קיפ זהו חלון אשר משלב פתיחה תחתונה כמו חלון קיפ, עם פתיחה צידית בדומה לחלונות כנף.
מעניין, לא? ידעתם שעיצוב פנים יכול להכיל כל כך הרבה אפשרויות וגוונים של פונקציה כשזה נוגע לחלונות.

חלון דריי קיפ מחיר

אנשים יכולים לשאול לגבי מחיר של חלונות קיפ, או חלונות דריי קיפ – והמחיר באמת יכול להוות שאלה מעניינת – בייחוד במקרה של חלונות דריי קיפ – שהרי, מאכלסים את כל 3 הפונקציות הידועות לי כעת בנוגע לחלונות. ועם זאת, חלון קיפ עולה באופן דומה לחלון "רגיל", כי אין הבדל משמעותי במיוחד בחומרי הגלם או במורכבות הייצור. באופן כללי ניתן לאמר שהמחיר הממוצע לחלון דריי קיפ הינו כ 1,300 ₪ למ"ר + מע"מ.

ועם זאת, בחלונות דריי קיפ, בהם אכן יש הבדל במנגנונים המעורבים בייצור החלון – החל בחומרי הגלם ועד למורכבות הייצור וכן הלאה – ולכן, יש גם הבדל במחיר החלון, בהתאם. המחיר לא צריך להיות גבוה ממש, כי יש וריאציה וטווח מחירים, כמו שישנם דגמים, מותגים ואפשרויות רבוֶת כשזה נוגע לחלונות.  המחיר של חלונות דריי קיפ מדווח להיות גבוה יותר מאשר של חלון קיפ "רגיל".
לפני שאתם מחליטים, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולקבל ייעץ והצעת מחיר ללא התחייבות. אשמח לעזור לכם בבחירת החלון המתאים לחלל הבית, וכל דבר אחר שהלב באמת רוצה – יתמוך ויתרום לכך. בהצלחה במסע העיצובי, תודה על הקריאה. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן