חלון קיפ

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

חלון קיפ - חלון עם רעיון

בין סוגי החלונות, אנחנו יכולים באמת לבחור את הסוג המתאים לנו ביותר. ייתכן שהסוג המתאים לנו ביותר יושפע ממספר גורמים כמו דוגמת חלל ומרחב הבית, טעמים עיצוביים, ומצבים פרקטיים שנתקלים בהם. כמו חלון הקיפ ויתרונותיו.

מה זה חלון קיפ?

חלון קיפ הוא בעל ציר אנכי תחתון והמשמעות היא שבניגוד לציר צידי בחלונות סטנדרטיים, הוא נפתח כלפי מעלה ולא לצד. החלון נפתח באמצעות הרמה שלו לאורך הציר והוא יכול להגיע בפתיחה פנימית או חיצונית, מה שמהווה יתרון לחללים שונים. החלון לרוב מיוצר מאלומיניום כך שבנוסף ליתרונות העיצוב והחיסכון במקום שלו, המשתמשים נהנהים מחלון בעל חומר עמיד שמחזיק שנים ללא בלאי ושניתן לעצב בהתאמה אישית.

מתי נשתמש בחלון מסוג זה?

אנו מעוניינים שהחלון יאפשר זרימה טובה של אויר ושל אור אל חלל הבית, אולם יחד עם זאת, מבלי לפגוע בפרטיות. זאת אחת מהסיבות שנרצה שחלון יוכל להיפתח כלפי מעלה ולא הצידה. לכן חלון קיפ לאמבטיה הינו הנפוץ ביותר. לעיתים נבחר בחלון מסוג זה בגלל אילוצי מקום, בעת שפתיחת חלון באופן "סטנדרטי" וצידי יכולה להוות הפרעה במרחב. לדוגמא, החלונות נמצאים מעל הראש במיטה, או מעל אזור ישיבה ועדיין רוצים לפתוח אותם כדי לאפשר אוורור. לחלון צורת פתיחה החסכונית מבחינת מרחב, ואינה תופסת מקום בחלל החדר כמו חלונות עם פתיחת כנף, למשל.

חלון קיפ לחדר האמבטיה

פתיחה רגילה, קיפ או דריי קיפ?

בין סוגי החלונות, אפשר למנות את החלון הרגיל , זה שנע על צירו ונפתח לתוך או מחוץ לחלל הבית. את הקיפ, זה שכותרת המאמר קרויה על שמו, חלון המאפשר פתיחה עליונה או תחתונה. דריי קיפ, זה שמשלב את כל השלושה. מה שיפה בדריי קיפ , שבניגוד לחלון "רגיל", או חלונות קיפ "רגילים", הוא משלב את כל השלושה. דריי קיפ זהו חלון אשר משלב פתיחה מלאה רגילה, פתיחת קיפ – כלפי מעלה ומצב של נעילה. בקיצור הדריי קיפ הוא שילוב של חלון רגיל וחלון קיפ. למעשה הוא משלב את כל היתרונות של חלון רגיל עם היתרונות של חלון קיפ. האם יש הבדל בין התקנת חלון דרי קיפ לחלון קיפ רגיל?

חלון דריי קיפ מחיר

אנשים יכולים לשאול לגבי מחיר הקיפ, או מחיר דריי קיפ – והמחיר באמת יכול להוות שאלה מעניינת – בייחוד במקרה של חלונות הדריי – שהרי, מנגנון חלון דריי קיפ מורכב מכל 3 הפונקציות. ועם זאת, החלון עולה באופן דומה לחלון "רגיל", כי אין הבדל משמעותי במיוחד בחומרי הגלם או במורכבות הייצור. באופן כללי ניתן לאמר שהמחיר הממוצע לדריי קיפ הינו כ 1,300 ₪ למ"ר + מע"מ.

ועם זאת,  בחלונות דריי קיפ, בהם אכן יש הבדל במנגנונים המעורבים בייצור החלון – החל בחומרי הגלם ועד למורכבות הייצור וכן הלאה – ולכן, יש גם הבדל במחיר החלון בהתאם. המחיר לא צריך להיות גבוה ממש, כי יש וריאציה וטווח מחירים, כמו שישנם דגמים, מותגים ואפשרויות רבוֶת כשזה נוגע לחלונות.  המחיר של חלונות הדריי מדווח להיות גבוה יותר מאשר של חלון קיפ "רגיל".  מכיוון שיש בו טכנולוגיה מנגנונית בעלת 3 מצבים. עם זאת, חלון דריי קיפ מעבר ליתרונותיו, דורש תחזוקה מידי כמה שנים והוא נוטה להתקלקל מכיוון המורכבות בטכנולוגיית החלון. 


לפני שאתם מחליטים, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולקבל ייעץ והצעת מחיר ללא התחייבות. אשמח לעזור לכם בבחירת חלון אלומיניום המתאים לחלל הבית, וכל דבר אחר שהלב באמת רוצה, יתמוך ויתרום לכך. בהצלחה במסע העיצובי, תודה על הקריאה. 

התקנת חלון קיפ בחדר ממד

פעם חדרי ממד היו נראים כמו בונקר עם חלונות מברזל כבדים ומכוערים. היום ניתן לעצב את חדר הממד כך שיוכל לשרת אותנו לצרכים האישיים ולכל מטרה שנחפוץ בה. חלון קיפ כמו שאמרנו, לרוב מתבצע בחדרי אמבטיה, אבל אנשים שמעוניינים להתקין חלון קיפ בחדר ממד, זה בהחלט אפשרי לביצוע, רק צריך לוודא שלחברה המייצרת את החלון, יש תו תקן להציג. את החלון מתקינים בחלק הפנימי כך שדלת הפלדה החיצונית תישאר. ניתן בחדר הממד לשים גם חלון דריי קיפ איכותי ולפנות מקום בחדר על ידי פתיחת החלון למעלה ולא לצדדים.

מהי זכוכית תקנית לממד?

זכוכית תקנית לממד הינה זכוכית שעומדת בהדף כך שלא תתנפץ בעת מלחמה וירי טילים. חלון קיפ בדרך כלל מגיע עם זכוכית דקה כאשר רוצים להתקין אותו באמבטיה או בחדר כביסה. במידה ומעוניינים בחלון קיפ לחדר הממד, מומלץ להזמין חלון מחברה שעומדת בתקן לייצור חלונות לממדים שתספק בנוסף לחלון זכוכית תקנית. חלון קיפ מאפשר לכם להנות מחדר למטרות אחרות ולאו דווקא שיראה כמו חדר ממד של פעם.

מ.ב אלומיניום מתמחה בביצוע כל עבודות אלומיניום | קבלן אלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים | תריסים וחלונות | מעקות אלומיניום.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן