חלון קיפ

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

חלון קיפ - חלון עם רעיון

בין סוגי החלונות, אנחנו יכולים באמת לבחור את הסוג המתאים לנו ביותר. ייתכן שהסוג המתאים לנו ביותר יושפע ממספר גורמים כמו דוגמת חלל ומרחב הבית, טעמים עיצוביים, ומצבים פרקטיים שנתקלים בהם. כמו חלון הקיפ ויתרונותיו.

מה זה חלון קיפ?

חלון קיפ הוא בעל ציר אנכי תחתון והמשמעות היא – שבניגוד לציר צידי בחלונות סטנדרטיים, הוא נפתח כלפי מעלה ולא לצד. החלון נפתח באמצעות הרמה שלו לאורך הציר והוא יכול להגיע בפתיחה פנימית או חיצונית.

מתי נשתמש בחלון מסוג זה?

אנו מעוניינים שהחלון יאפשר זרימה טובה של אויר ושל אור אל חלל הבית, אולם יחד עם זאת, מבלי לפגוע בפרטיות וזאת אחת מהסיבות שנרצה שחלון יוכל להיפתח כלפי מעלה ולא הצידה, במיוחד בחלונות לחדרי שירותים ואמבטיה. לעיתים נבחר בחלון מסוג זה בגלל אילוצי מקום – בעת שפתיחת חלון באופן "סטנדרטי", וצידי יכולה להוות הפרעה במרחב לדוגמא, החלונות נמצאים מעל הראש במיטה, או מעל אזור ישיבה ועדיין רוצים לפתוח אותם – כדי לאפשר אוורור. לחלון צורת פתיחה החסכונית מבחינת מרחב, ואינה תופסת מקום בחלל החדר כמו חלונות עם פתיחת כנף, למשל.

חלון קיפ לחדר האמבטיה

פתיחה רגילה, קיפ או דריי קיפ?

בין סוגי החלונות, אפשר למנות את החלון הרגיל – כן, זה שנע על צירו ונפתח לתוך או מחוץ לחלל הבית. את הקיפ, כן, זה שכותרת המאמר קרויה על שמו, ודריי קיפ, כן זה שמשלב את כל השלושה.
מה שיפה בדריי קיפ , שבניגוד לחלון "רגיל", או חלונות קיפ "רגילים" – הוא משלב את כל השלושה.
דריי קיפ זהו חלון אשר משלב פתיחה תחתונה עם פתיחה צידית בדומה לחלונות כנף.
מעניין, לא? ידעתם שעיצוב פנים יכול להכיל כל כך הרבה אפשרויות וגוונים של פונקציה כשזה נוגע לחלונות

חלון דריי קיפ מחיר

אנשים יכולים לשאול לגבי מחיר הקיפ, או מחיר דריי קיפ – והמחיר באמת יכול להוות שאלה מעניינת – בייחוד במקרה של חלונות הדריי – שהרי, מאכלסים את כל 3 הפונקציות הידועות לי כעת בנוגע לחלונות. ועם זאת, החלון עולה באופן דומה לחלון "רגיל", כי אין הבדל משמעותי במיוחד בחומרי הגלם או במורכבות הייצור. באופן כללי ניתן לאמר שהמחיר הממוצע לדריי קיפ הינו כ 1,300 ₪ למ"ר + מע"מ.

ועם זאת,  בחלונות דריי קיפ, בהם אכן יש הבדל במנגנונים המעורבים בייצור החלון – החל בחומרי הגלם ועד למורכבות הייצור וכן הלאה – ולכן, יש גם הבדל במחיר החלון בהתאם. המחיר לא צריך להיות גבוה ממש, כי יש וריאציה וטווח מחירים, כמו שישנם דגמים, מותגים ואפשרויות רבוֶת כשזה נוגע לחלונות.  המחיר של חלונות הדריי מדווח להיות גבוה יותר מאשר של חלון קיפ "רגיל". 
לפני שאתם מחליטים, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולקבל ייעץ והצעת מחיר ללא התחייבות. אשמח לעזור לכם בבחירת חלון אלומיניום המתאים לחלל הבית, וכל דבר אחר שהלב באמת רוצה – יתמוך ויתרום לכך. בהצלחה במסע העיצובי, תודה על הקריאה. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן