דלת פרופיל בלגי 7300

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

דלת פרופיל בלגית 7300

מהי דלת פרופיל בלגית, מסדרה 7300, ואיך היא תורמת לעיצוב הבית?

ובכן, על אף שעיצוב יכול מאוד להיות חשוב – לפני שאנחנו עוברים להתעסק בפרטים העדינים של העניין, אנחנו יכולים לשקול ראשית האם הצרכים הבסיסיים של הפתח נענים על ידי דלת מפרופילים בלגים (לדוגמא מסדרה 7300) בין עם היא בוויטרינה יציאה לחצר, יציאה למרפסת, או דלתות הזזה בין חללים פנימיים.
שיטת הפתיחה הקלאסית בפרופילי אלומיניום היא אומנם פתיחה על ציר אולם פרופילי 7300 מאפשרים לנו פתיחה של כף על כנף (הזזה). הבחירה בפרופילי קליל בלגי 7300 תאטום את חלל הבית בצורה שתצור מרחב מעוצב, אישי ובטוח, כל שכן, במחיר משלתם בעבור התענוג.
אז אילו דברים, ומה הם הדברים, שדלת בפרופיל בלגי יכולה לתמוך בהם, ודרכם – את הבית?
על דלת בלגית להיות אטומה, בין אם לרעשים, או למים – והבדלי טמפרטורות משמעותיים. מדובר באיטום תרמי, ואיטום אקוסטי – שדלת בפרופיל בלגי (7300)  תוכל לבצע היטב, אודות למבנה פרופילים מושלם ואפשרות לשלב בה זכוכיות כפולות לאיטום אקוסטי ותרמי, להפרדה בין החוץ לפנים, ותחימה מוצלחת של חלל הבית.

מאפיינים עיקריים בדלתות מפרופיל בלגי 7300

בהשוואה לפרופילים סטנדרטיים, פרופיל לדלת בלגי 7300 הוא בעיצוב צר ועדין. ניתן ליצור איתו מגוון גדול של חלוקות פנימיות לאזורים נפתחים ואזורים קבועים, שילוב של זכוכית חלבית עם שקופה, פינה ללא עמוד ואלמנטים עיצוביים נוספים הנותנים גמישות תכנונית לאדריכל או למעצב. דלת מפרופיל בלגי 7300, מאפשרת הוספת תריסים עם מערכת מונובלוק, ארגז תריס גלילה סמוי או עם תריס רפפות. הפתיחה, כאמור בהזזה, כנף על כנף עם 3 מסילות המאפשרות 2,3 כנפיים או 4,6 כנפיים נגדיות בהתאמה. במידה ומשתמשים בשני כנפיים, ניתן להוסיף גם כף של רשת נגד יתושים. מפתחים: רוחב עד 140 ס"מ, גובה עד 240 ס"מ, משקל עד 140 ק"ג לכנף.

ניתן להכניס מנגנון נעילה אחד או במספר נקודות. הסגירה ע"י ידית סיבובית.

איך דלת בפרופיל בלגי יכולה לשמש כסוג של ויטרינה?

ובכן, דלת בלגית, מסוג קליל בלגי 7300, לדוגמה – יכולה לתחום את הפנים – עם כל האיכויות שדיברנו עליהם, ועדיין לשמש כסוג של ויטרינה, על ידי כך שהיא מראה מה יש בחוץ – כולל הנוף המשתנה, כולל איכות התמונה הממשית (שכן זהו נוף אמיתי, המשתקף דרך זגוגית הדלת). סוג זה של דלת בפרופיל בלגי (7300) מתבטא בפרופיל אלומיניום לו קווים דקים ומעודנים – כך שעל אף שיש בקשה בעמידות וחוזק לדלת – העיצוב מדבר בשם עצמו – בכך שהוא כמו מראה את החוץ, תוך כדי שנשארים בבית. וזו למעשה המהות של ויטרינה, כמו בחלון ראווה בחנות – מראה מה יש במרחב אחר, בלי באמת לעבור, או להיכנס אליו. כך שאפשר להישאר בבית, ולחוש שנמצאים גם בחוץ. כך שויטרינה למעשה מאפשרת לחוש במרחב רחב יותר, ובו בזמן את היתרונות שדלת בלגית (קליל בלגי 7300) מספקת לאיטום שלל גורמים שכיף לנו שהם נשארים בחוץ. 
מסע רכישה ובירור מרתק שיהיה, תודה על הקריאה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן