דלת ויטרינות

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

דלת ויטרינות

האם ויטרינות הן באמת סוג של דלת? מה קרה לימים בהן ויטרינות היו רק סוג של חלון ראווה, או מוקד מסוים לאחסון חפצים מאחורי זגוגית יפה? ואיך זה מתקשר לפונקציה של דלתות אלומיניום למרפסת?

ויטרינה כחלק מעיצוב הבית

הכל מתחיל מעיצוב פנים. אין לנו כבר את העולם הבסיסי, עולם המושגים הבסיסי של עיצוב הפנים הישן, זה של פעם. בעבר, עיצוב פנים היה בדבר הדברים הבסיסיים, והעיקריים שאפשר להזיז בבית, כמו הרהיטים. כל השאר – היה מובן מאליו, תבניתי. כמובן, שהיו ווריאציות, ואנשים יצירתיים וכו', ועם זאת באופן כללי לא הייתה השתדלות "לצאת מן הקופסא", למיטב ידיעת כותב שורות אלו.
כיום, כאשר כל חלק בבית טמון בפוטנציאל שינוי, עיצוב ועדכון – המשמעות היא, שגם דלת כניסה, וגם דלת יציאה – יכולות לחוות עדכון עיצובי, ומכאן דלת היציאה למרפסת או לחצר, נקראת ויטרינה זכוכית – בדיוק כשמו של חלון ראווה או מעמד זכוכית לתצוגה. ויטרינה לסלון מכניסה הביתה את היופי של הגינה, מהמרפסת או מהמראה שבחוץ, וזאת על ידי שימוש במסגרות אלומיניום מוקפדות ואיכותיות וזכוכית שקופה במפתחים גדולים, הנותנים לנוף ולאור הנשקף להיכנס לתוך הבית במלוא הדרו.
הסיבה שזה נכנס לתוך תחום עיצוב הפנים – טמונה בהתבוננות במושג. מה זה עיצוב פנים? זה עיצוב של הפנים, של המרחב הקיים בבית. ולפי כך, כאשר מעצבים מרחב פנימי – אנחנו יכולים להתבונן בתכונה של המרחב – להתרחב עד אינסוף, זה מה שיפה בו – והדבר הקרוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות כדי לאפשר זאת בתוך חלל פיזי – היא לאפשר למרחב הפנימי, של פנים הבית – להתרחב עד לגינה, חצר ולמרפסת.

ויטרינה איכותית

ויטרינה, כדלת כניסה או יציאה לגינה, חייבת להיות מהאיכות האלומיניום והזכוכיות הטובות ביותר, שכן שטח הזכוכית הרחב יכול להוות סכנה בטיחותית אם אינו עשוי מזכוכית בעובי הנכון העמידה בפני פגיעה. בעיצוב הויטרינה חשוב לקחת בחשבון גם כניסה ישירה של קרני השמש ולאפשר פתרון הצללה המאפשר הכנסת אור, ללא קרינה ישירה, המאפשר לייצר אווירה נעימה בחדר ולייצר תפיסה שונה של החלל.
למרפסת ושאר אזורי הבית הויטרינה מאפשרת המשך זרימה של המרחב – במקום קיר או דלת אטומה שתקטע אותו. היא למעשה יכולה להכיל חלקים נרחבים של מפתחי אלומיניום שיאטמו אותה. חלוקה פנימית של הכנף אפשרי ואף רצויה על ידי פסים עדינים ודקים כמקובל בסגנון הבלגי.
הרי לך, עיצוב פנים – מאפשר המשך זרימת המרחב, גם בתוך המרחב הפנימי, של פנים הבית. עכשיו, זה לא שאלומיניום הוא החומר הטוב ביותר לעיצוב דלתות כניסה או יציאה, כי כשמדובר בכניסה ויציאה יש המון ווריאציות של חומרים שיכולים להתאים – חלקם נהדרים יותר וחלקם מתאימים פחות, העניין הוא – איזה אפקט עיצובי רוצים לקבל בעזרת דלת הכניסה והיציאה שמרכיבים בבית?
כי בעיצוב פנים, בחירת החומרים חשובה לא רק עבור ההצהרה העיצובית, אלא עבור הפונקציות שהם מרכיבים, במקרה זה – עבור דלתות הכניסה והיציאה – כך שזה לא עניין של לדעת את המחיר עבור דלת אלומיניום, אלא להבין את הסטייל שזה מעניק למי שעובר דרכן, את החוויה הנעימה במעבר דרך היציאה או הכניסה לבית. 
מי ייתן ויהיה לך מסע נעים בבחירת הויטרינה הנכונה לך, בהצלחה רבה ותודה על קריאתך.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

עשרות ממליצים מרוצים!

ביצוע כל עבודות האלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

אל תקבל החלטה לפני שתתקשרו

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

או מלא פרטים ואתקשר בחזרה:

דילוג לתוכן