עבודות אלומיניום מחירים, סוגים ועוד

פגישה והצעת מחיר ללא התחייבות!

* לא מבצעים תיקונים

עבודות אלומיניום מחירים, סוגים ועוד

אם אתם נמצאים בשלב קניית דירה חדשה, מעבר בית או באמצע שיפוץ של הדירה הישנה, או אולי בחרתם ביום בהיר לשדרג את מראה החלל של הבית שלכם עם חלונות אלומיניום חדשים ותריסים מעוצבים, הגיע הזמן לפנות למומחה מקצועי בתחום עבודות אלומיניום. בוריס הוא בעל עסק ותיק ואמין בתחום עבודות אלומניום משלב התכנון, ייעוץ ועד שלב הביצוע ברמת גימור גבוהה, מקצועית ואמינה. בוריס מתמחה במגוון עבודות אלומיניום עבור המגזר הפרטי והמגזר הציבורי וביניהם: מוסדות, משרדים, עסקים, ארגונים, חברות ולקוחות פרטיים, המבטיח להעניק לכם מגוון רחב של פתרונות מושלמים של עבודות באופן שירותי בשילוב חומרי גלם איכותיים. 

עבודות אלומיניום מחירים כוללות

ייצור והתקנת חלונות, תריסים, ויטרינות, מעקות, חלונות בלגיים, תריסים גלילה חשמליים, דלתות ועוד סוגים של עבודות.

עבודות אלומיניום מחירים משתנים לפי תכונות החלון

תריסים נפוצים מאוד בבתים, הם עמידים מאד איכותיים ומשמשים כפתרון הצללה, מהשמש בעיקר בחלונות עם חשיפה ישירה לשמש. קיימים שני סוגים של תריסים – תריס גלילה חשמלי או תריס רפפות.

חלונות –  קיים מגוון חלונות אלומיניום לבית, למשרד או כל חלל אחר. הפרופילים יותאמו בהתאם לעיצוב נדרש, סוג פתיחה (הזזה, קיפ או פתיחה רגילה), גודל מפתח החלון, עמידות לתנאי מזג אוויר ועוד. בוריס הינו קבלן אלומניום היודע להתאים את סוג החלונות בהתאם לצרכי העיצוב הביטחות והמחיר שלך.

דלתות –  דלת הכניסה מעניקה לכל חלל ומבנה את הרושם הראשוני לנכנסים בה.
דלתות אלומניום נחשבות מאד פופולריות ומגיעות במגוון סוגים, עיצובים וגדלים בהתאם לגודל ולצורה המתבקשת של הלקוחות. 

עבודות אלומניום מחירים, חומר גלם איכותי ועמיד 

הוא מתכת נוחה לשימוש, קלה לחיתוך ולכן הוא נחשב כיום כחומר גלם פופולרי, איכותי ועמיד לאורך שנים רבות.
אנשי מקצוע מתחום הבניין משתמשים בו גם בכל סוגי עבודות אלומיניום במגזר התעשייתי והפרטי ובתעשייה הציבורית. בוריס מתמחה במגוון רחב של עבודות ויכול לייצר ללקוחותיו כל דבר שיידרש ממנו. אלומניום, הוא חומר קל מבחינת המשקל שלו, מחיר החומר הוא יחסית זול, נחשב לחומר איטום טוב וחומר בידוד מעולה שאינו מתכלה במהירות וקל לתחזוקה שוטפת.

פרופיל אלומיניום לכל צורך בתחום הבנייה

מדובר בחומר עשוי מיציקה המשמשת על פי רוב אנשי מקצוע בתחום הבניין.
הצורה הנפוצה של פרופיל אלומיניום היא צורה של האות ר' שבעזרתה יוצרים חלונות אלומניום , תריסים, דלתות ועוד מגוון מוצרים לתעשייה הפרטית והעסקית. מחיר פרופיל אלומיניום אינו יקר, בהשוואה לברזל ועץ ולכן הוא נפוץ כל כך.

ייעוץ כל סוגי עבודות אלומיניום משלב התכנון ועד הביצוע

אם אתם בשלבים הראשוניים של בניית בית חדש, שיפוץ  וילה, משרד או שיפוץ דירה ישנה, מומלץ לכם לשכור איש מקצוע ותיק שיעניק לכם ייעוץ  אישי בכל סוגי עבודות  וילווה אתכם יד ביד בכל שאלה שתצטרכו בכל סוג עבודות ובכל סוג התקנת מוצרים לכל חלל ובהתאמה אישית.

ייעוץ עבודות אלומיניום עם בוריס כולל: תכנון ראשוני של העבודה, תכנית עבודה מפורטת ללקוח הכוללת בתוכה המלצות מקצועיות משלב התכנון ועד שלב הביצוע האספקה ועד שלב ההתקנה הסופי של המוצרים עם הגשת הצעת מחיר

בוריס יעניק לכם ייעוץ על כל סוגי עבודות אלומיניום מקצועי על התקנת תריסים מאלומניום עבור עיצוב דירה, בית או כל חלל שתחפצו, ייעוץ של עבודות אלומניום, ייעוץ בנוגע לחלונות ועיצובם, הצעת מחיר הוגנת בכתב וגימור נקי.

עבודות אלומיניום מחירים

מחיר עבודות אלומיניום משתנה בהתאם למוצר הנבחר אם זה חלונות, תריסים, או דלתות. לכל מוצר וצורך ולכל סוגי עבודות יש מחיר נפרד בהתאם לכמות החומר ואיכותו. כמובן שיש לקחת בחשבון את סוגי עבודות וגם מחיר, הכל תלוי בגודל החלל ומשתנה בהתאם למוצרים, כמות ושימוש בחומרי הגלם הנבחרים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ אלומיניום ללא התחייבות התקשרו

* לא מבצעים תיקונים

או מלאו פרטים ואתקשר בחזרה:

גולשים שקראו עמוד זה התעניינו גם ב:

ביצוע כל עבודות אלומיניום

חלונות אלומניום

ביצוע כל עבודות האלומיניום | חלונות אלומיניום | חלונות בלגיים
בכל פרוייקט של שיפוץ בית קיים או בניית בית חדש, נדרש לתת תשומת לב לפתחים – חלונות ותריסים, דלתות ומעקות. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שיתנו לנו שקט נפשי מתקלות וישמרו נקיים ויפים לשנים רבות וללא צורך בתחזוקה רבה. בעבודה שלי עם כל לקוח, אני חותר לשביעות רצון גבוהה לפני כל דבר אחר. אני עוזר בבחירת הפתרון המתאים ביותר לכל צורך, מייעץ בבחירת העיצוב הנכון ומתחשב בכל השיקולים האחרים. עבודה ברמה גבוהה, פרופילים וחומרי גמר איכותיים, הספקה בזמן והתקנה נקייה. כן… וגם המחירים שלי מאד תחרותיים! זה כל מה שאתם צריכים כדי להיות מרוצים ובשבילי לסיים עוד עבודה בלחיצת יד וחיוך.

עשרות ממליצים מרוצים!